Україна з новою Національною транспортною стратегією до 2030 року.

Презентація результатів діяльності проекту GFEI в Україні в рамках тренінгового заходу Міжнародного енергетичного агентства в Одесі.
26.03.2018
Привітання Леоніда Школьника з Днем працівника стандартизації і метрології України та Всесвітнім днем стандартів
10.10.2018

Україна з новою Національною транспортною стратегією до 2030 року.

30 травня 2018 року, Кабінет Міністрів України схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року «Drive Ukraine 2030».

Стратегія визначає розвиток транспортної та інфраструктурної галузей на найближчі 12 років. Документ амбітно кваліфікується як «велика інфраструктурна революція», яка виведе Україну на новий рівень транспортної та спорідненої інфраструктурної якості.

За словами Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, стратегічною метою є інтеграція України у світову економіку та технологічний стрибок у сфері інфраструктури.

«Стратегія-2030 – це не про транспорт. Стратегія-2030 – про модерну Україну, про розвинену сильну державу, про людей, для яких ми створили найкраще. Бо це – наш обов’язок. І наша робота», — наголосив Володимир Омелян.

Drive Ukraine-2030 – це стратегія перетворення України на розвинену, високотехнологічну та інноваційну країну завдяки розвитку сфери транспорту та інфраструктури, застосування новітніх технологій.

В контексті уваги партнерської діяльності Міжнародної академії стандартизації з Програмою ООН з навколишнього середовища щодо розробки рекомендацій в сфері економії палива та сталого транспорту, слід наголосити, що Стратегія-2030 закладає засади для використання енергоефективних екологічних транспортних засобів, застосування альтернативних видів палива, “зелених” видів транспорту, пріоритетність потреб охорони навколишнього природного середовища та збереження цінних природоохоронних територій під час розвитку транспортної інфраструктури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *