СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ВИДНОГО ОСВІТЯНИНА ТА НАУКОВЦЯ, НАШОГО КОЛЕГИ І ТОВАРИША – ВОЛОДИМИРА НОВІКОВА

Дослідження якості палива в Києві
25.05.2021
Стратегия ISO – как стать лучше до 2030 г.
02.08.2021

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ВИДНОГО ОСВІТЯНИНА ТА НАУКОВЦЯ, НАШОГО КОЛЕГИ І ТОВАРИША – ВОЛОДИМИРА НОВІКОВА

На 62-му році трагічно пішов із життя внаслідок нещасного випадку видний освітянин та науковець, професор, доктор фізико-математичних наук, академік Міжнародної академії стандартизації, заслужений винахідник СРСР, відмінник освіти України, європейський експерт в сфері метрології, стандартизації та оцінки відповідності, наш колега і товариш – Володимир Миколайович Новіков. 

Уся його активна і плідна трудова діяльність була нерозривно пов’язана з розвитком сфер технічного регулювання та споживчої політики, у тому числі працюючи на посадах заступника генерального директора Державного підприємства «Український науково-дослідний та навчальний центр з проблем стандартизації, сертифікації та якості» Держспоживстандарту України, директора Інституту підвищення кваліфікації фахівців у сфері технічного регулювання та споживчої політики Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (Одеської державної академії технічного регулювання та якості), голови Атестаційної комісії Національного агентства з акредитації України, члена керівної ради національного органу стандартизації.

Протягом тривалого часу нам випала можливість плідно працювати з Володимиром Миколайовичем в громадських організаціях «Союз споживачів України» та «Міжнародна Академія Стандартизації», піклуючись про захист конституційних прав наших співвітчизників на якісне і безпечне життя на рівні європейських та світових стандартів.

Безумовно, для близьких та рідних — це непоправна втрата, для всіх нас – це спільне відчуття глибокого суму. Він залишив при житті добру про себе пам’ять як небайдужої, чесної і порядної людини з великої літери, та хороші справи, про які ми всі будемо пам’ятати з почуттям шанування.

Від імені правління Союзу споживачів України, Міжнародної Академії Стандартизації та колективу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку висловлюємо щирі слова співчуття рідним, друзям та колегам з приводу смерті Володимира Миколайовича.

Леонід Школьник, Дмитро Степанюк, Леонід Коломієць, Олег Рубан,  Олег Цільвік, Оксана Ракова, Михайло Будьонний, Валерій Маматов та колектив Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *