ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ, КОЛЕГИ, ТОВАРИША – ВОЛОДИМИРА ФІЛІПЧУКА

Всесвітній день метрології
20.05.2019
З Днем працівників стандартизації та метрології України
10.10.2019

ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ, КОЛЕГИ, ТОВАРИША – ВОЛОДИМИРА ФІЛІПЧУКА

На 80-му році пішов із життя видатний співвітчизник, почесний громадянин Одеської області, Почесний громадянин міста Одеса, наш колега і товариш – Володимир Станіславович Філіпчук.

Увесь свій трудовий і життєвий шлях він був патріотом своєї країни, віддано і професійно відстоював права громадян на достойне, якісне і безпечне життя, був членом Правління Союзу споживачів України, академіком Міжнародної Академії Стандартизації та членом Наглядової ради Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

За багаторічну трудову сумлінну працю, заслуги в розвитку паливно-енергетичного комплексу України він був нагороджений званням Героя України та багатьма державними нагородами, його шанують і з вдячністю пам’ятають колеги, співробітники, друзі.

Безумовно, для близьких та рідних — це непоправна втрата, для всіх нас – це спільне відчуття глибокого суму. Він залишив при житті добру про себе пам’ять як небайдужої, чесної і порядної людини з великої літери, та хороші справи, про які ми всі будемо пам’ятати з почуттям шанування.

Назавжди в нашій пам’яті залишиться його благодійна діяльність, а створений Володимиром Станіславовичем благодійний фонд «Медичний Центр «Надія, Добро і Добробут» і надалі надаватиме допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей та іншим соціально незахищеним громадянам: одиноким пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим громадянам, які проживають в Одеському регіоні, в ім’я утвердження в суспільстві Добра, Милосердя і Гуманізму.

Від імені правління Союзу споживачів України, Міжнародної Академії Стандартизації та керівництва Одеської державної академії технічного регулювання та якості висловлюємо щирі слова співчуття рідним, друзям та колегам з приводу смерті Володимира Станіславовича.

Леонід Школьник, Леонід Коломієць, Микола Янковський, Дмитро Степанюк, Микола Омельченко, Георгій Пивоваров, Олег Цільвік, Олександр Музок, Микола Петренко, Михайло Будьонний та інші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *