ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ, КОЛЕГИ, ТОВАРИША – ВОЛОДИМИРА ФІЛІПЧУКА

Всесвітній день метрології
20.05.2019
З Днем працівників стандартизації та метрології України
10.10.2019

ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ, КОЛЕГИ, ТОВАРИША – ВОЛОДИМИРА ФІЛІПЧУКА

На 80-му році пішов із життя видатний співвітчизник, почесний громадянин Одеської області, Почесний громадянин міста Одеса, наш колега і товариш – Володимир Станіславович Філіпчук.

Увесь свій трудовий і життєвий шлях він був патріотом своєї країни, віддано і професійно відстоював права громадян на достойне, якісне і безпечне життя, був членом Правління Союзу споживачів України, академіком Міжнародної Академії Стандартизації та членом Наглядової ради Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

За багаторічну трудову сумлінну працю, заслуги в розвитку паливно-енергетичного комплексу України він був нагороджений званням Героя України та багатьма державними нагородами, його шанують і з вдячністю пам’ятають колеги, співробітники, друзі.

Безумовно, для близьких та рідних — це непоправна втрата, для всіх нас – це спільне відчуття глибокого суму. Він залишив при житті добру про себе пам’ять як небайдужої, чесної і порядної людини з великої літери, та хороші справи, про які ми всі будемо пам’ятати з почуттям шанування.

Назавжди в нашій пам’яті залишиться його благодійна діяльність, а створений Володимиром Станіславовичем благодійний фонд «Медичний Центр «Надія, Добро і Добробут» і надалі надаватиме допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей та іншим соціально незахищеним громадянам: одиноким пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим громадянам, які проживають в Одеському регіоні, в ім’я утвердження в суспільстві Добра, Милосердя і Гуманізму.

Від імені правління Союзу споживачів України, Міжнародної Академії Стандартизації та керівництва Одеської державної академії технічного регулювання та якості висловлюємо щирі слова співчуття рідним, друзям та колегам з приводу смерті Володимира Станіславовича.

Леонід Школьник, Леонід Коломієць, Микола Янковський, Дмитро Степанюк, Микола Омельченко, Георгій Пивоваров, Олег Цільвік, Олександр Музок, Микола Петренко, Михайло Будьонний та інші.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *