Презентація результатів діяльності проекту GFEI в Україні в рамках тренінгового заходу Міжнародного енергетичного агентства в Одесі.

Україна розпочала 2018 рік з нового екологічного стандарту палива ЄВРО-5.
13.01.2018
Україна з новою Національною транспортною стратегією до 2030 року.
11.06.2018

Презентація результатів діяльності проекту GFEI в Україні в рамках тренінгового заходу Міжнародного енергетичного агентства в Одесі.

12-16 березня в Одесі за сприяння Міжнародного енергетичного агентства (ІЕА) в рамках програми Європейського Союзу EU4ENERGY відбувся тренінг на тему використання статистичних даних в енергетичному секторі.

Метою заходу було поширення в експертному середовищі новітніх здобутків зі збору та застосування даних в підтримку реалізації енергетичної політики на національному рівні, зокрема, в сфері енергетичної безпеки.

У тренінгу взяли участь експерти з 11 країн-учасниць ініціативи EU4Energy, а саме країн Східного партнерства і регіону Центральної Азії (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизія, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Україна і Узбекистан).

Серед експертів були представники національних статистичних агентств, енергетичних міністерств та відомств, а також державних органів, в компетенції яких питання нафтової галузі. В рамках тренінгу також була організована панельна дискусія на тему сталої політики у сфері транспорту і відновлювальної енергетики, а також пройшов Форум сталого розвитку транспортної галузі.

Міжнародне енергетичне агентство є головним партнером в реалізації програми EU4Energy. Мета програми – робота з 11 країнами-бенефіціарами над удосконаленням можливостей роботи з енергетичними даними і поліпшенням збору і моніторингу даних, а також надання їм підтримки в розробці енергетичної політики на основі доказової бази, відповідно до потреб конкретної країни.

Саме над доказовою статистичною базою за методологією Глобальної ініціативи з економії палива (GFEI)  останні два роки, за сприяння Програми ООН з навколишнього середовища в партнерстві з Міжнародною академією стандартизації, і відбувались напрацювання. Виконавчий директор Міжнародної академії стандартизації Олег Цільвік представив учасникам міжнародного заходу результати діяльності GFEI в Україні протягом 2016-2017 років.

З презентацією можна ознайомитись ТУТ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *