Міністру освіти і науки України — Шкарлету С.М.!

КОРУПЦІЯ І БРУТАЛЬНІЙ РЕЙДЕРСЬКИЙ ЗАХВАТ ШАХРАЯМИ МОН УКРАЇНИ!
02.04.2021
Лист Президенту України
16.04.2021

Міністру освіти і науки України — Шкарлету С.М.!

Міністру освіти і науки України — Шкарлету С.М.

Копія: Голові Одеської облдержадміністрації — Гриневецькому С.Р.

Шановний Сергію Миколайовичу!

Реалії сьогодення потребують нових підходів щодо реформування освітньої системи відповідно до планів керівництва держави та МОН.

За цих умов трудові колективи Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова і Одеської державної академії технічного регулювання та якості прийняли рішення щодо об’єднання академій і створення на їх базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку.

Це рішення було підтримано Одеською облдержадміністрацією та МОН, і як кінцевий результат, вийшло розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 №1042-р про створення нового університету.

Відповідно до Дорожньої карти, яка була прийнята колективами академій та з якою Ви були особисто ознайомлені, наказом МОН від 10.11.2020 № 422-к виконуючим обов’язки ректора ДУІТЗ призначено Воробієнка П.П. на підставі строкового договору до проведення виборів, але не пізніше 10 травня.

Академії завершили процедуру реорганізації, передали в міністерство акти передачі майна. Наказом МОН від 17.02.2021 № 67-к об’явлений конкурс на заміщення вакантної посади ректора університету, вибори якого відбудуться 12 травня.

Однак, за 40 днів до проведення виборів ректора, наказом від 29.03.2021 № 134-к, з порушенням процедур і законних трудових прав, без погодження з трудовим колективом університету, скориставшись Вашою відсутністю в межах України, т.в.о. Міністра освіти і науки України В. Рогова звільнила з посади в.о. ректора П.П. Воробієнка та призначила з 30.03.2021 нового в.о. ректора університету Назаренка О.А — інженера-електронника школи 72 м. Одеси, у якого відсутній адміністративний досвід управління закладами вищої освіти.

Нам не зрозуміла необхідність зміни в.о. ректора, яка пройшла з цілим рядом законодавчих порушень. Ми вбачаємо в цьому корупційну складову, адже акти прийому-передачі майна та переоформлення ліцензій не підписуються в МОН більше місяця, а зміна в.о. ректора проводиться терміново, в день виходу наказу.

Хотіли би зазначити, що в непрості часи, які очікують нашу державу щодо прискорення інтеграційних процесів щодо вступу України в ЄС, проведення кардинальних реформ і боротьбою з корупцією керівництвом держави, не професійні та не компетентні дії окремих чиновників міністерства освіти спонукають до поширення соціальної напруги серед освітян та в регіоні.

Хочемо нагадати, що це був перший прецедент в Україні, коли дві академії самі добровільно об’єднались з метою свого професійного росту та стали в подальшому для прикладом об’єднання інших закладів вищої освіти на добровільній основі.

Маємо надію, що цей перший млинець не стане комом та не поставить хрест на процесі реформування вищої освіти.

Просимо Вас, шановний Сергію Миколайовичу, особисто втрутитись в цю ситуацію, скасувати недолугий наказ свого заступника, який паплюжить все освітнє середовище, принижує наукові і освітянські органи самоврядування та їх керівників, не дає можливості колективу університету нормально працювати в мінімальних стресових умовах та виважено підійти до обрання нового ректора.

Голова Наглядової ради ОДАТРЯ,

Президент Міжнародної Академії Стандартизації,

Лауреат державної премії УРСР в галузі науки і техніки,

Заслужений працівник промисловості України,

Відмінник освіти України

Школьник Леонід Семенович

Заступник Голови Наглядової ради ОДАТРЯ,

Почесний громадянин Кривого Рога,

Народний депутат України II-го скликання,

Заслужений працівник промисловості України,

Відмінник освіти України

Степанюк Дмитро Петрович

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *