Криза КОВІД-19: стандарти у якості рішень.

QR-СВЕТОФОРЫ ПОМОГУТ ОСТАНОВИТЬ РАСПРОСТРАНЕНИЕ COVID-19
27.05.2020
СТАНДАРТЫ ИСО ПОМОГУТ ДЫШАТЬ ЛЕГЧЕ НА ВСЕМИРНОМ ДНЕ ОХРАНЫ ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ.
04.06.2020

Криза КОВІД-19: стандарти у якості рішень.

Споживачі по всьому світі відчули руйнівний вплив пандемії COVID-19. Крім очевидного впливу на особисте фізичне здоров’я та системи охорони здоров’я, COVID-19 загрожує життєдіяльності людей, їх психічному здоров’ю, продовольчій безпеці, соціальним зв’язкам та випробовує стійкість громади. Це радикально змінило умови праці мільйонів людей за короткий проміжок часу.

Спільнота членів ISO відреагувала новими ідеями, адаптованими процесами та співпрацєю з іншими міжнародними організаціями.
На офіційних онлайн джерелах Комітетів ISO наразі доступна колекція інноваційних ідей та національних стандартів для публічного огляду з метою полегшення обміну знаннями та належної практики. ISO також полегшила доступ до ряду критично важливих стандартів охорони здоров’я та безпеки. Всі фізичні зустрічі перенесені або замінені на віртуальні.

Комітет COPOLCO (у стандартизації відповідальний за захист інтересів споживачів) також просуває веб портал споживчої організації Consumers International щодо узгоджених дій із захисту споживачів в умовах кризи COVID-19.

Частиною роботи Міжнародної академії стандартизації є просування ролі стандартів та інфраструктури якості в економічному та соціальному розвитку, поліпшення здоров’я та безпеки, а також захисту інтересів споживачів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *