Конференція “Сприяння покращенню економії автомобільного палива в Україні”

Обмін досвідом з питань енергоефективності в транспортній галузі відбувся в Тбілісі, Грузія.
09.11.2017
Новорічне привітання Президента Академії
28.12.2017

Конференція “Сприяння покращенню економії автомобільного палива в Україні”

Міжнародною академію стандартизації 12 жовтня ц.р. проведено конференцію “Сприяння покращенню економії автомобільного палива в Україні”. Захід відбувся в рамках реалізації завдань партнерства з Програмою ООН з навколишнього середовища (UN Environment) щодо впровадження проекту Глобальної ініціативи з економії палива (GFEI) в Україні.

Конференція була присвячена офіційному запуску проекту GFEI в Україні і проходила за підтримки та сприяння цілям проекту з боку Міністерства інфраструктури України і за участю представників зацікавлених ЦОВВ, профільних комітетів Верховної Ради України, професійної громадськості, а також експертів UN Environment та GFEI.

Мета проекту GFEI в Україні є впровадження найкращих світових практик та підходів до формування національної політики щодо підвищення ефективності використання автомобільного палива та скорочення викидів парникових газів в транспортній галузі. Наразі командою проекту з використанням методології GFEI ведеться робота над створенням національної базової лінії (national baseline), яка дозволить проаналізувати загальну структуру автопарку України, показники його екологічності та тенденції у їх зміні за останні 11 років.

Учасники конференції привітали запуск проекту Глобальної ініціативи з економії палива в Україні та висловили свою підтримку щодо доцільності та актуальності реалізації завдань проекту. Обговорення подальшої активності в рамках проекту буде здійснюватися в рамках створеної Національної робочої групи, до якої увійшли представники різних зацікавлених сторін.

Як було зазначено у ході конференції — співпраця в рамках Глобальної ініціативи з економії палива дозволить спільно виробити необхідні рішення не тільки з питання економії палива, але і в загальному контексті щодо зниження енергозалежності країни, розвитку сталої мобільності та підвищення енергоефективності транспортної галузі в цілому.

Зокрема, Міністерство інфраструктури України висловило готовність буде надійним провідником і партнером Програми ООН з навколишнього середовища з впровадження спільних напрацювань в рамках проекту GFEI в Україні, та будь яких інших ініціатив, які сприятимуть зниженню впливу транспорту на навколишнє середовище.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *